XVIII edycja Konkursu Społecznik Roku w Pomocy Społecznej Województwa Lubuskiego to święto wszystkich społeczników pracujących na rzecz innych ludzi. Podobnie jak w poprzednim roku mieliśmy zaszczyt w nim aktywnie uczestniczyć. Pracownia Filmoteki Szkolnej działająca w naszej szkole otrzymała zaproszenie do współpracy przy realizacji filmu o nominowanych do nagrody wojewody lubuskiego. Wspólnie z uczniami z koła filmowego i telewizyjnego zrealizowaliśmy materiał filmowy, który był ważnym elementem Gali  finałowej, która odbyła się w gorzowskim teatrze w ramach obchodów Dnia Pracownika Socjalnego.

Owacje na stojąco zgromadzonych gości w gorzowskim teatrze oraz wyrazy uznania i podziękowania dla Grupy Filmowej od Wojewody Lubuskiego złożone na ręce Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 17, upominki i pamiątkowe zdjęcia to niezwykle miłe gesty, które pozostaną w pamięci młodych pasjonatów filmu oraz ich opiekunów na długo oraz będą inspiracją do innych filmowych działań.

Filmowcy i reporterzy biorący udział w realizacji materiałów filmowych to: Alicja Szmyt, Oliwia Kwiatkowska, Natalia Lehmann, Amelia Kuźbicka, Adrian Michalak, Oskar Ostrowski, Marcel Harasimowicz oraz: Laura Dziewulska, Damian Olkiewicz, Hanna Rogaczewska, Pola Żołądziejewska, Amelia Skrzecz, Rupert Skrzecz, Sebastian Mazurek, Mikołaj Cierach, Maja Kowalik, Emilia Rausz.

Opiekunowie: Małgorzata Miszczak i Grzegorz Trześniowski.


 

 

A jak pracowaliśmy przy realizacji filmów? Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z planu filmowego oraz materiałów filmowych.