Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim organizuje konkurs fotograficzny pn. „Bezpiecznie w ferie”. Konkurs jest zaadresowany do uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa lubuskiego. Współorganizatorem konkursu są: Wojewoda Lubuski, Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim i Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wielkopolskim. 

Celem konkursu jest:

  • propagowanie zasad bezpiecznych zachowań wśród dzieci podczas wypoczynku zimowego,
  • edukacja i popularyzacja wiedzy wśród dzieci na temat zasad bezpiecznego spędzania wolnego czasu 
  • oraz ograniczenie wypadków podczas zimowych zabaw.

Zadanie konkursowe to wykonanie jednej fotografii (można wykonać kilka zdjęć, razem wybierzemy najlepsze) PROMUJĄCEJ BEZPIECZNY SPOSÓB SPĘDZANIA WOLNEGO CZASU PODCZAS FERII ZIMOWYCH. Prace przesyłamy w terminie do 20 lutego 2023 r. w formie elektronicznej na adres poczty: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w temacie wiadomości wpisując: imię i nazwisko, klasa.

Pomyśl, jak możesz pokazać bezpieczne zachowanie, zabawę, ciekawie spędzony czas podczas ferii zimowych! Weź aparat fotograficzny lub telefon komórkowy do ręki i zrób zdjęcie! Możesz wykonać ich wiele, prześlij do mnie, razem wybierzemy najlepsze! (w ustawieniach aparatu ustaw najwyższą jakość i rozdzielczość zdjęć). Na laureatów czekają nagrody!!