Kochani Uczniowie i Drodzy Rodzice!

Tydzień Patriotyczny za nami. Dziękujemy Wam bardzo za tak liczne i tak wielkie zaangażowanie w proponowane przez nas formy: za udział w konkursie plastycznym, w patriotycznych lekcjach wychowawczych, za pomoc w przygotowaniach koncertu patriotycznego czy fotorelacji z obchodów Święta Niepodległości. Dziękujemy. Wiemy, że choć osobno, to tak naprawdę razem obchodziliśmy 102 rocznice odzyskania niepodległości przez Polskę. 

Każdy z Was na swój wyjątkowy sposób. Niektórzy spędzali czas w gronie rodzinnym, grając w gry związane z Polską, w barwach narodowych, w domu i poza nim.

Inni postanowili udzielić się artystycznie, przystroić dom, pośpiewać pieśni patriotyczne, porysować, stworzyć dzieła plastyczno-techniczne

Byli też tacy, którzy pokusili się o przygotowanie patriotycznych pyszności, poczynając od śniadania, poprzez obiad i na deserze kończąc

W końcu niektórzy postanowili wybrać się na spacer śladami polskich patriotów i patriotycznych miejsc naszego miasta.

Dziękujemy Kochani za wasz czas i wspaniałą postawę patriotyczną. Wiemy, że cała nasza społeczność szkolna w tym wyjątkowym dniu wspólnie obchodziła Święto Niepodległości i że gen patriotyzmu w naszej szkole nadal jest przekazywany i się rozwija także poza murami.